| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Weight | 0.5KG |
| Size | 160X50X90mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Nitrogen Oxide Sensor |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Purpose | For Replace/repair |
| Weight | 13.4KG |
| Durability | High |
| Condition | New |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Weight | 22.6KG |
| Size | 1150X240X780mm |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Quality | Original Guaranteed |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Quality | Original Guaranteed |
| Sample | Availabe |
| Product Name | Oil-Bath Air Filter |
|---|---|
| Size | 765X490X795mm |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sample | Availabe |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Durability | High |
| Weight | 1KG |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Service | 24-Hour Online |
| Keyword | Shacman Truck Spare Parts Car Play Screen |
|---|---|
| Company Nature | Shacman Truck Spare Parts BCM Computer Board |
| Condition | New |
| Quality | Original Factory Guaranteed |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Keyword | Shacman Truck Spare Parts Shock Absorber |
|---|---|
| Oe No | DZ14251440060 |
| Condition | New |
| Durability | High |
| Size | 35X10X35 Cm |
| Product Name | Airbags |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts Airbags Air Spring |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Sample | Availabe |
| Keyword | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Product Name | Universal Joint |
| Weight | 7KG |