| Condition | New |
|---|---|
| Quality | Original Guaranteed |
| Product Name | Expansion Tank |
| Keyword | Shacman Truck Parts Expansion Tank |
| Sample | Availabe |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Quality | Original Guaranteed |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Durability | High |
| Sample | Availabe |
| Keyword | Shacman Truck Parts Rear Leaf Spring Assembly |
|---|---|
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Durability | High |
| Quality | Original Guaranteed |
| Condition | New |
| Product Name | Upper/Lower Thrust Rod Assembly |
|---|---|
| Durability | High |
| Purpose | For Replace/repair |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Condition | New |
| Weight | 6KG |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Quality | Original Guaranteed |
| Size | 145X145X130mm |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Oe No | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Keyword | Shacman Truck Parts Exhaust Valve Pipe |
| Availability | In Stock |
| Quality | Guaranteed |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Oe No | DZ93259180011 |
| Durability | High |
| Keyword | Exhaust Brake Assembly |
| Size | 270X210X135mm |
| Weight | 120KG |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Purpose | For Replace/repair |
| Condition | New |
| Availability | In Stock |
| Durability | High |
|---|---|
| Quality | Original Guaranteed |
| Size | 62X165X165mm |
| Availability | In Stock |
| Purpose | For Replace/repair |