| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Weight | 24.4KG |
| Size | 515X345X96mm |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Quality | Original Factory Guaranteed |
| Condition | New |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Quality | Original Guaranteed |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Keyword | All Shacman Truck Parts Original |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Quality | Original Guaranteed |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Weight | 0.5KG |
| Size | 160X50X90mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Nitrogen Oxide Sensor |
| Keyword | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Product Name | Universal Joint |
| Weight | 7KG |
| Weight | 6KG |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Quality | Original Guaranteed |
| Size | 145X145X130mm |
| Durability | High |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Purpose | For Replace/repair |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Durability | High |
| Size | 1900X175X180mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Front Axle |
| Quality | Original Guaranteed |
| Product Name | Oil-Bath Air Filter |
|---|---|
| Size | 765X490X795mm |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sample | Availabe |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |