| Condition | New |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Size | 190X85X60mm |
| Weight | 0.4KG |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | DZ98149360200 |
| Model | Shacman X6000 |
|---|---|
| Size | 35X10X35 Cm |
| Condition | New |
| Oe No | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Size | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts Fuel Tank Assembly |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Durability | High |
| Sample | Availabe |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
|---|---|
| Condition | New |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Size | 300X230X90mm |
| Availability | In Stock |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Condition | New |
| Purpose | For Replace/repair |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts Clamp |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Weight | 0.1KG |
| Size | 180X70X23mm |
| Durability | High |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Product Name | Thrust Bar |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |