| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 50*80*30 |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | Standard |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 50*80*30 |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 50*80*30 |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 50*80*30 |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| OE NO. | DZ93189723020 |
|---|---|
| Type | Lights, Light, Headlight |
| Size | 600*260*210 Mm, 600*260*210mm |
| Material | Standard |
| Truck Model | Shacman |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Size | 250X115X65mm |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Oe No | DZ93259180011 |
| Durability | High |
| Keyword | Exhaust Brake Assembly |
| Size | 270X210X135mm |
| Company Nature | Shacman Truck Spare Parts Manufacturer |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Keyword | Shacman Truck Spare Parts Electric Water Valve |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Quality | Original Factory Guaranteed |
| Durability | High |
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |