| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
|---|---|
| Product Name | Steering Tank Air Filter Element |
| Purpose | For Replace/repair |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Oe No | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Keyword | Shacman Truck Parts Exhaust Valve Pipe |
| Availability | In Stock |
| Quality | Guaranteed |
| Product Name | Airbags |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts Airbags Air Spring |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Sample | Availabe |
| Keyword | Shacman Truck Parts Universal Joint |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Product Name | Universal Joint |
| Weight | 7KG |
| Durability | High |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Size | 370X110X30 Mm |
| Weight | 120KG |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Purpose | For Replace/repair |
| Condition | New |
| Availability | In Stock |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Weight | 0.5KG |
| Size | 160X50X90mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Nitrogen Oxide Sensor |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Service | 24-Hour Online |
| Quality | Original Guaranteed |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts 24V Cigarette Lighter |
| Durability | High |
| Product Name | 24V Cigarette Lighter |
| Availability | In Stock |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
|---|---|
| Purpose | For Replace/repair |
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Keyword | Shacman Truck Parts Air Conditioner Control Panel |
| Quality | Original Factory Guaranteed |