| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Service | 24-Hour Online |
| Quality | Original Guaranteed |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts 24V Cigarette Lighter |
| Durability | High |
| Product Name | 24V Cigarette Lighter |
| Availability | In Stock |
| Weight | 6KG |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Quality | Original Guaranteed |
| Size | 145X145X130mm |
| Weight | 4.9KG |
|---|---|
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Sample | Availabe |
| Product Name | Steering Oil Pump |
| Durability | High |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Purpose | For Replace/repair |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Availability | In Stock |
|---|---|
| Quality | Original Factory Guaranteed |
| Sample | Availabe |
| Company Nature | Shacman Truck Spare Parts Manufacturer |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Product Name | Wiper Motor |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Durability | High |
| Keyword | Shacman Truck Spare Parts Wiper Motor |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
|---|---|
| Service | 24-Hour Online |
| Condition | New |
| Company Nature | Shacman Truck Spare Parts Manufacturer |
| Purpose | For Replace/repair |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M3000/ X3000/ F3000/F2000 |
| Quality | Original Factory Guaranteed |
| Condition | New |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Product Name | Electronic Accelerator Pedal |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Spare Parts Electronic Accelerator Pedal |
| Condition | New |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Sample | Availabe |