| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Durability | High |
| Size | 1900X175X180mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Front Axle |
| Quality | Original Guaranteed |
| Condition | New |
|---|---|
| Steering | Left |
| Horsepower | 336-430hp, 336-430hp |
| Emission Standard | Euro 4, Euro 5 |
| Segement | Heavy Truck |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Durability | High |
|---|---|
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Condition | New |
| Size | 370X110X30 Mm |
| Product Name | Steering Knuckle Kingpin |
|---|---|
| Weight | 4.1KG |
| Condition | New |
| Sample | Availabe |
| Keyword | Shacman Truck Parts Steering Knuckle Kingpin |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Durability | High |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Service | 24-Hour Online |
| Quality | Original Guaranteed |
|---|---|
| Keyword | Shacman Truck Parts 24V Cigarette Lighter |
| Durability | High |
| Product Name | 24V Cigarette Lighter |
| Availability | In Stock |