| Size | 35X10X35 Cm |
|---|---|
| Condition | New |
| Keyword | Shacman Truck Spare Part X6000/X3000 Rearview Mirror |
| Quality | Original Guaranteed |
| Durability | High |
| Weight | 120KG |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Purpose | For Replace/repair |
| Condition | New |
| Availability | In Stock |
| Durability | High |
|---|---|
| Quality | Original Guaranteed |
| Size | 62X165X165mm |
| Availability | In Stock |
| Purpose | For Replace/repair |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Weight | 0.5KG |
| Size | 160X50X90mm |
| Keyword | Shacman Truck Parts Nitrogen Oxide Sensor |
| Truck Model | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Purpose | For Replace/repair |
| Weight | 13.4KG |
| Durability | High |
| Condition | New |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Weight | 22.6KG |
| Size | 1150X240X780mm |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Quality | Original Guaranteed |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Quality | Original Guaranteed |
| Sample | Availabe |
| Keyword | Shacman Truck Parts Rear Leaf Spring Assembly |
|---|---|
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
| Durability | High |
| Quality | Original Guaranteed |
| Condition | New |
| Company Nature | Shacman Auto Parts Manufacturer |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Product Name | Cigarette Lighter Assembly |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Durability | High |
| Weight | 1KG |
| Delivery Sea Port | Shanghai/ Guangzhou/ Qingdao |
| Service | 24-Hour Online |