| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 50*80*30 |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | 12JS160T-1702064-1 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 180mm |
| DELIVERY TIME | 15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| Size | 40*30*35cm |
| DELIVERY TIME | 7-15 Days |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012- |
| Model | Shacman |
| OE NO. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Purpose | For Replace/repair |
|---|---|
| Condition | New |
| Year | 2012-2024 |
| OE NO. | DZ9100189008 |
| Size | 30*10*5 |
| Durability | High |
|---|---|
| Sample | Availabe |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Product Name | Thrust Bar |
| Shipping Terms | Worldwide Sea Shipping, Air And Express Delivery |
| Product Name | Oil-Bath Air Filter |
|---|---|
| Size | 765X490X795mm |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Sample | Availabe |
| Truck Model | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |